Fotbalová školička

Fotbalová školička Můj Fotbalový Trenér.cz je zaměřena na ovládání a manipulaci s míčem pro kluky a holky ve věku od 3 do 6 let. Prvním krokem v kariéře začínajícího fotbalisty/fotbalistky je budování vztahu s míčem. Děti, které se naučí ovládat míč ještě před vstupem do fotbalového týmu, mají před svými vrstevníky nespornou výhodu - jsou iniciativnější, sebevědomější a přirozenými lídry v kolektivu. 

Základní informace

  • Termíny: každou sobotu nebo neděli od 1.3.2024 do 9.6.2024
  • Počet tréninků: celkem 15 tréninkových jednotek (jarní část fotbalové školičky)
  • Doba trvání tréninku: 60 minut
  • Čas tréninku: bude upřesněn na společné skupině WhatsApp vždy nejméně 2 dny před tréninkem.
  • Místo konání: fotbalový areál FC Hlučín, U Stadionu 1798, 748 01 Hlučín
  • Věk: ročníky narození 2018, 2019, 2020
  • Záleží na Vás, kolika tréninků se zúčastníte. Vyúčtování bude až po skončení jarní fotbalové školičky dle počtu navštívených tréninků.
  • V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 731 927 491 nebo e-mailové adrese info@mujfotbalovytrener.cz.

Naši trenéři

Dominik Kroupa

Kryštof Kroupa

David Kubáň

Ceník

Fotbalová školička

Cena za 1 trénink

300 Kč

Přihláška do fotbalové školičky

Největší fotbalové hvězdy si zamilovaly míč ve věku od 2 do 5 let!

Když si přiblížíme dětství nejlepších fotbalistů na světě, drtivá většina z nich začínala s fotbalovým míčem ve věku od 2 do 5 let. Brazilec Neymar si začal budovat vztah s fotbalovým míčem od 3 let. "Poprvé jsem Neymara viděl při zápase plážového fotbalu v São Vicente v roce 1998, když mu bylo 6 let. Hned mě zaujal, měl skvělé schopnosti a motoriku. Do všeho se řítil tak, že kdyby neměl skvělé pohyby, skončilo by to určitě ošklivým zraněním," řekl Betinho. Muž, který objevil Neymara a jeho první trenér.

Lionel Messi také zavzpomínal na své začátky s fotbalovým míčem. "Svůj první míč jsem dostal, když jsem byl velmi mladý, byly mi tři nebo čtyři roky. Byl to dárek a od té doby to byl jediný dárek, který jsem kdy chtěl. Vánoce, narozeniny nebo cokoliv jiného: vždy míč!. Zpočátku jsem je sbíral. Nechtěl jsem je brát na ulici pro případ, že by praskly nebo se poškodily. Po nějaké době jsem je začal brát ven a hrál s nimi fotbal. Zároveň jsem se začal hrát za místní klub Grandoli, to mi bylo pět. Od té chvíle jsem začal hrát každou hodinu, každou chvíli, kdy jsem jen mohl. Šel jsem do školy, a když jsem přišel domů, hned jsem vzal míč a šel ven. Šel jsem na trénink do Grandoli, přišel domů, najedl jsem se a šel znovu ven. Pořád jsem byl venku a téměř vždy jsem hrál fotbal. Dokonce jsem měl stále míč u nohy, i když jsem byl doma!"