Video seriál - Trénuj s Můj Fotbalový Trenér.cz

Vláda vyhlásila pro území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru COVID-19. V rámci nouzových opatření je také zakázáno sportovat ve více než dvou lidech. Individuální fotbalový trénink je v současné době pro rozvoj hráče důležitější než kdy předtím. Chceme Vám pomoci - spouštíme video seriál Trénuj s Můj Fotbalový Trenér.cz.

Videa jsou zaměřena na rozvoj technických dovedností. Nebudou chybět ani oblíbené challenge. Všechny díly zveřejňujeme také na našich sociálních sítích Facebook, YouTube, Instagram, Twitter a Tik Tok.

Sledujte tento článek, průběžně do něj budeme přidávat nové díly našeho video seriálu Trénuj s Můj Fotbalový Trenér.cz. A pamatujte:

Lepší technika. Lepší hráč!

1. díl - nauč se 10 flick ups

2. díl - nauč se kombinaci otoček a zasekávaček

3. díl - challenge: kolik žonglérských pyramid zvládneš?

4. díl - Ball Mastery kombinace pro pokročilé

5. díl - žonglování + obratnost


6. díl - nauč se tyto sestavy kliček od Levelu 1 po Level 3

7. díl - nauč se těchto 5 levelů Ball Mastery

8. díl -Dynamická technika: sestava kliček pro čelní obcházení 

9.díl - 17 způsobů, jak můžeš sám trénovat kopací techniku a první dotyk o zeď.

10. díl - 2 triky, kterými ohromíš své kamarády 

Ukažte nám, jak trénujete podle video seriálu "Trénuj s Můj Fotbalový Trenér.cz"! Pošlete nám do zpráv na náš Facebookový profil nebo na e-mail info@mujfotbalovytrener.cz Vaše video a my jej zveřejníme na našich sociálních sítích!

Přejeme všem našim návštěvníkům hodně zdraví! Váš tým Můj Fotbalový Trenér.cz.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Ve fotbalové komunitě často kladená otázka: co dělá skvělé hráče skvělými hráči? Neexistuje magický recept, který ti zaručí, že budeš jednou stejně dobrý jako Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi. Existují však klíčové vlastnosti, kterými by měl každý výborný hráč oplývat. Níže jsme shrnuli 5 nejdůležitějších atributů, které jsou k vidění u...

Vláda vyhlásila pro území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru COVID-19. V rámci nouzových opatření je také zakázáno sportovat ve více než dvou lidech. Individuální fotbalový trénink je v současné době pro rozvoj hráče důležitější než kdy předtím. Chceme Vám pomoci - spouštíme...

Nabídka letních fotbalových kempů MFT.cz